IK Falken - ekorrstigstävling

H16 H14 H13 H12 H10 H10RR H8RR D16 D14 D13 D12 D10 D12TR D10RR D8RR

H16

 (Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

  1.   100   Liljekvist Lucas                IF Brahe                                 30:12

H16 H14 H13 H12 H10 H10RR H8RR D16 D14 D13 D12 D10 D12TR D10RR D8RR

H14

 (Lähti: 2, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

  1.   111   Kullman Hannes                  IK Falken                                16:03
  2.   110   Forsell Mickel                  OK Botnia                                16:43         +40

H16 H14 H13 H12 H10 H10RR H8RR D16 D14 D13 D12 D10 D12TR D10RR D8RR

H13

 (Lähti: 5, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

  1.    44   Höglund Josef                   IK Falken                                18:15
  2.    42   Jansson Emil                    IK Falken                                18:49         +34
  3.    43   Strandvall Evert                IF Minken                                19:10         +55
  4.    40   Ehnvall Viktor                  IK Falken                                22:52       +4:37
  5.    41   Liljekvist Filip                IF Brahe                                 24:26       +6:11

H16 H14 H13 H12 H10 H10RR H8RR D16 D14 D13 D12 D10 D12TR D10RR D8RR

H12

 (Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

  1.    45   Westerlund Jimmy                IK Falken                                19:59
  2.    47   Granlund Hannes                 IF Minken                                22:09       +2:10
  3.    46   Krook Tim                       IK Falken                                24:17       +4:18

H16 H14 H13 H12 H10 H10RR H8RR D16 D14 D13 D12 D10 D12TR D10RR D8RR

H10

 (Lähti: 2, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

  1.   151   Lindfors Jesper                 IK Falken                                12:48
  2.   150   Bergqvist Simon                 IK Falken                                24:04      +11:16

H16 H14 H13 H12 H10 H10RR H8RR D16 D14 D13 D12 D10 D12TR D10RR D8RR

H10RR

 (Lähti: 8, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

  1.     6   Krook Rasmus                    IK Falken                                12:08
  2.     4   Ehnvall Valter                  IK Falken                                13:16       +1:08
  3.     5   Forsbacka Filip                 IF Brahe                                 16:43       +4:35
  4.     3   Biskop Axel                     IK Kronan                                18:03       +5:55
  5.     7   Liljeqvist Viktor               IF Minken                                18:08       +6:00
  6.     2   Berg Eelian                     OK Botnia                                24:02      +11:54
  7.     8   Snåre Kristoffer                IK Kronan                                24:30      +12:22
  8.     1   Ahlskog Birk                    OK Botnia                                25:08      +13:00

H16 H14 H13 H12 H10 H10RR H8RR D16 D14 D13 D12 D10 D12TR D10RR D8RR

H8RR

 (Lähti: 10, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

  1.    16   Lindfors Kevin                  IK Falken                                15:29
  2.    13   Jansson Lukas                   IK Falken                                16:01         +32
  3.    11   Forsell Björn                   OK Botnia                                16:27         +58
  4.    15   Lindfors Hugo                   IK Falken                                17:09       +1:40
  5.    14   Liljeqvist Robin                IF Minken                                18:27       +2:58
  6.    12   Grankull Sebastian              IK Kronan                                20:51       +5:22
  7.    17   Ljungberg Alex                  OK Botnia                                21:12       +5:43
  8.    19   Sundqvist Ivar                  IK Falken                                22:34       +7:05
  9.    18   Lundqvist Xander                IK Falken                                32:16      +16:47
 10.    10   Björkfors Einar                 IK Kronan                                42:09      +26:40

H16 H14 H13 H12 H10 H10RR H8RR D16 D14 D13 D12 D10 D12TR D10RR D8RR

D16

 (Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

  1.   120   Lindgren Susan                  OK Botnia                                46:42

H16 H14 H13 H12 H10 H10RR H8RR D16 D14 D13 D12 D10 D12TR D10RR D8RR

D14

 (Lähti: 1, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

  1.   130   Björklund Louise                IK Falken                                22:56

H16 H14 H13 H12 H10 H10RR H8RR D16 D14 D13 D12 D10 D12TR D10RR D8RR

D13

 (Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

  1.    57   Granlund Linnea                 IF Minken                                23:29
  2.    55   Blomqvist Lisette               IF Minken                                25:24       +1:55
  3.    58   Sundqvist Josephine             IF Minken                                31:14       +7:45

H16 H14 H13 H12 H10 H10RR H8RR D16 D14 D13 D12 D10 D12TR D10RR D8RR

D12

 (Lähti: 4, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

  1.    67   Myrskog Rosa                    IK Kronan                                16:12
  2.    69   Jansson Mia                     IK Falken                                19:18       +3:06
  3.    65   Berg Nicolina                   OK Botnia                                20:18       +4:06
  4.    66   Björklund Cecilia               IK Falken                                24:22       +8:10

H16 H14 H13 H12 H10 H10RR H8RR D16 D14 D13 D12 D10 D12TR D10RR D8RR

D10

 (Lähti: 3, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

  1.   140   Forsell Marion                  OK Botnia                                12:29
  2.   142   Nynäs Amanda                    OK Botnia                                14:23       +1:54
  3.   141   Lindfors Karolina               IK Falken                                16:17       +3:48

H16 H14 H13 H12 H10 H10RR H8RR D16 D14 D13 D12 D10 D12TR D10RR D8RR

D12TR

 (Lähti: 2, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

  1.    75   Hahtokari Janica                IK Kronan                                22:10
  2.    76   Peltoniemi Netta                Pietarsaaren Hiihtäjät                   23:46       +1:36

H16 H14 H13 H12 H10 H10RR H8RR D16 D14 D13 D12 D10 D12TR D10RR D8RR

D10RR

 (Lähti: 5, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

  1.    22   Kullman Thea                    IK Falken                                11:55
  2.    24   Peltoniemi Veera                Pietarsaaren Hiihtäjät                   17:33       +5:38
  3.    23   Liljeqvist Emilia               IF Minken                                18:40       +6:45
  4.    20   Dahllund Lina                   IK Falken                                19:25       +7:30
  5.    25   Rönnqvist Daniela               IF Minken                                20:55       +9:00

H16 H14 H13 H12 H10 H10RR H8RR D16 D14 D13 D12 D10 D12TR D10RR D8RR

D8RR

 (Lähti: 13, Keskeytti: 0, Hylätty: 0)

  1.   167   Liljeqvist Wilma                IF Minken                                15:34
  2.   160   Skog Ellinor                    IK Falken                                18:51       +3:17
  3.   163   Calden Linnea                   IF Minken                                19:01       +3:27
  4.   173   Nynäs Matilda                   OK Botnia                                19:04       +3:30
  5.   171   Ljungberg Ronja                 OK Botnia                                19:51       +4:17
  6.   161   Bergqvist Alva                  IK Falken                                20:58       +5:24
  7.   164   Dahllund Isa                    IK Falken                                21:43       +6:09
  8.   170   Lindgren Izabell                IK Falken                                22:26       +6:52
  9.   165   Ena Mira                        IK Falken                                23:52       +8:18
 10.   172   Lövsund Sofie                   OK Botnia                                24:20       +8:46
 11.   168   Lindell Tilde                   IF Brahe                                 24:31       +8:57
 12.   162   Björkfors Elsie                 IK Kronan                                27:11      +11:37
 13.   169   Lindfors Mira                   IK Falken                                47:15      +31:41